Haberler - HER PROTON MÜŞTERİSİNE ÖZEL SERVİS KAMPANYASI

  PROTON’DAN YAŞ VE MODEL SINIRI OLMAKSIZIN İNDİRİMLİ SERVİS KAMPANYASI


  Proton 10 - 31 Aralık 2013 tarihleri arası ''Kışa hazırlık ücretsiz check-up ve servis kampanyası'' başlatıyor. Kampanya Türkiye geneli Proton yetkili servislerinde geçerli olacak.

 Proton müşterilerine özel kampanyanın en büyük avantajı ise hava, polen, yakıt, yağ filtre grubu, buji ile motor yağı değişimi işçilik ve KDV Dahil sadece 165TL. Aynı zamanda 20 gün boyunca mekanik elektrik parçalarda ve işçiliklerinde % 10’luk bir indirim uygulanacağı servis kampanyası yaş ve model sınırı olmaksızın tüm Proton marka araçları kapsıyor.

Ulu Motor, Türkiye genelinde 38 adet servisiyle 7/24 yol yardımı hizmetinde bulunuyor. Avrupa pazarında Almanya, Romanya, Hollanda, Danimarka; Orta Doğu ve Afrika pazarıda dahil olmak üzere 3 Kıta’da Proton kullanan müşterilerin ihtiyacı olan yedek parçalar da Türkiye üzerinden tedarik ediliyor. Ulu Motor güvencesi, yaygın hizmet ağı ile ihtiyaç olan her koşulda müşterilerinin takdirini kazanmayı sürdürüyor. En kaliteli hizmet verme politikası, satış sonrası hizmetlerde de tatminkar rakamlara ulaşılmasını sağlıyor. 

Asaleti her ürettiği otomobil markasına yansıtması ile tanınan Proton 1982 yılında Malezya’da kuruldu. 2004 yılından bu yana Proton Türkiye distribitörlüğünü ise Ulubaşlar Holding bünyesindeki Ulu Motor yürütüyor. Aynı zamanda Ulu Motor AR- GE çalışmaları ile Proton’un geleceğini tasarlıyor.

PROTON HAKKINDA

1983 yılında motorlu araçlar yedek parça ve bileşenleri satmak amacıyla Malezya Başbakanı Tun Mahathir Bin Mohamad’in teşvik ve katkıları ile kurulan PROTON ekonomideki yükselişini büyük oranda arttırarak ülkeyi bugün dünyanın en fazla ihracat yapan ülkelerinden biri haline getirmiş ve 238 milyar dolarlık milli hasıla ile Malezya’nın dünyanın 37. büyük ekonomisi haline gelmesine neden olan tasarruflardan biri olmuştur.

İlk fabrikasını 923.900 m2’lik bir alana sahip olan Shah Alam’da kuran PROTON ilk yıl 80.000 adet araç kapasitesi ile tasarlanırken 1997 yılında üretim kapasitesi yılda 230.000 adet otomobile çıkarılmıştır.

1996 yılında bir milyonuncu aracını üreten PROTON yine aynı yılın Ekim ayında İngiliz otomotiv mühendislik firması LOTUS Group International’ı satın alarak Lotus üretim kalitesini ve dizayn zerafetini kendi ürünlerine de katmış oldu.

Günümüzde Avrupa piyasaları dahil olmak üzere 50 farklı ülkeye ihracat yapan PROTON; müşterileri, iş ortakları, hissedarları, devlet kurumları ve çalışanlarının uyumlu-şaşmaz bağlılıkları ile en başarılı uluslararası otomotiv üreticisi olan ülkelerin arasına girmeyi başarmıştır.